Vytvořte si sbírku nejcennějších děl Julese Verna a poznejte jeho neobyčejný svět!

Předplatné
Předplatné
Předplatné

Vytvořte si sbírku děl Julese Verna a poznejte jeho neobyčejný svět!

Představujeme Vám kolekci výjimečných děl

významného francouzského spisovatele Julese Verna. Ve svých románech píše, s velkou vědeckou přesností a důkladností, o inspirativním světě plném vynálezů: lodí, letadel a satelitů. Odvážné vize, které společně s neutuchající vírou v lidskou genialitu vytváří svět, který dokonce i dnes překvapuje svými precizně promyšlenými objevy a vynálezy.

Kolekce obsahuje fascinující vizionářské romány:

„Cesta do středu Země“, „Tajuplný ostrov“, „Cesta kolem světa za osmdesát dní“, „Dvacet tisíc mil pod mořem“… Vydejte se na neobyčejnou literární pouť po mořích, pevnině a mnoha dalších místech… Lidská fantazie nezná hranic!

Mistr cestopisných a vědeckofantastických románů!

Jules Gabriel Verne se narodil v Nantes 8. února 1828 a zemřel 24. března 1905 v Amiens. Je považovaný za jednoho z největších vizionářů světové literatury. Od útlého věku miloval procházky v docích a vyprávění námořníků. Celé dny trávil ponořený do naučné literatury a přírodovědeckých cestopisů. V roce 1848 splnil otcova očekávání a odjel do Paříže studovat práva. Zde se seznámil s Victorem Hugem a Alexandrem Dumasem. Toto setkání mělo rozhodující vliv na jeho spisovatelskou dráhu, která začala nabírat na intenzitě. Přelomovým byl pro Verna rok 1863, kdy mu Pierre-Jules Hetzel vydal jeho román „Pět neděl v baloně“. V mnoha jeho románech se projevila vizionářská genialita spisovatele 19. století, který předvídal vědeckotechnickou revoluci ve 20. století, lodě, letadla, vrtulníky, satelity, cestování vesmírem, cesty do hlubin Země a moří… Fantazie bez hranic a představivost umožňovaly Vernovi napsat neobyčejná díla, jež se dodnes čtou se zatajeným dechem. Jeho romány se těší velkému zájmu mladších i starších čtenářů, kteří touží okusit všechna ta nevšední dobrodružství. Nesmírně zajímavá a nezapomenutelná Vernova díla určitě potěší ještě mnoho dalších generací.

Předplatné

TRVALÁ HODNOTA KLASICKÉ LITERATURY

– Exkluzivní kolekce knih v luxusní vazbě, sbírka bude ozdobou Vaší domácí knihovny.

– Každá kniha je vydána v elegantní pevné vazbě, v originální grafické úpravě s reprodukcemi rytin z 19. století, které nadchnou i ty nejnáročnější čtenáře.

– Přečtěte si vzrušující, nadčasové příběhy známé po generace.

– Zjistěte, jaký bude osud každého z hrdinů.

– Sbírejte další knihy a cestujte spolu s hrdiny románů světem dobrodružství a fantazie!